The Rhythm Section'dan ilk kareler!

Jude Law ve Blake Lively'li The Rhythm Section'dan ilk fragman geldi.


Ünlü İngiliz gerilim yazarı Mark Burnell 'in dört romandan oluşan 'Stephanie Patrick' serisinden uyarlanan The Rhythm Section'dan ilk fragman yayınlandı.

Yönetmenliğini Reed Morano 'nun üstlendiği filmin başrollerinde Yetenekli Bay Ripley, Sherlock Holmes serisi ve son olarak geçtiğimiz ay vizyona giren New York'ta Yağmurlu Bir Gün filmiyle karşımıza çıkan Jude Law; Küçük Bir Rica, Tek Gördüğüm Sensin ve Karanlık Sular filmlerinde de başarıyla rol alan Blake Lively yer alıyorlar. İkiliye diğer rollerde ise Raza Jaffrey , Sterling K. Brown ve Richard Brake eşlk ediyorlar.

Stephanie Patrick, kendisinin de olması gereken bir uçak kazasında ailesini kaybetmesinin ardından kötü bir durumdadır. Ailesini kaybetmesinin etkisinden uzun süre çıkamayan Stephanie, olayın aslında bir kaza olmadığını öğrenir ve deliye döner. Yaşamak için kendine amaç belirler ve bir suikastçı rolüne girerek ailesinin ölümünden sorumlu olan kişilerin peşine düşer. Kendini farklı bir kimliğe bürüyen Stephanie Patrick, bildikleri ile kendine söylenenlerin arasında kalan gizli gerçekleri öğrenmek amacındadır.

İlk fragmanı paylaşılan The Rhythm Section'un Türkiye vizyon tarihi henüz belirsizliğini koruyor.