The Turning'den ilk fragman ve afiş!

Korku gerilim filmi The Turning'den ilk fragman ve afiş geldi.


Ünlü İngiliz yazar Henry James 'in 1898 yılında yayımlanan ve günümüze kadar birçok filme esin kaynağı olmuş kült eseri The Turn of the Screw'den uyarlanan korku filmi The Turning'den ilk fragman ve poster yayımlandı.

Başrollerinde 1 Kasım'da vziyona girecek olan Terminatör: Dark Fate filminin de başrolünde yer alan Mackenzie Davis ; Stranger Things / Tuhaf Şeyler ve It / O serisinin başarılı oyuncusu Finn Wolfhard ve The Florida Project filminin küçük yıldızı Brooklynn Prince 'in yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda genelde yönettiği kısa filmlerle tanınan Floria Sigismondi oturuyor.

The Turning'de anne-babalarını yeni kaybeden iki kardeş ile ilgilenmesi için işe alınan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Flora ve Miles, ebeveynlerini kaybeden iki kardeştir. Flora ve Miles'ın yeğeni, çocukların sorumluluğunu üstlenir ve onlarla ilgilenmesi için Kate adında bir kadını işe alır. Genç kadın, çocuklarla ilgilenmek için vakit kaybetmeden konağa yerleşir. Alışmaya çalıştığı ürkütücü konakta tuhaf durumlarla karşılan Kate, bir süre sonra hem çocukların hem de konağın karanlık sırlarla dolu olduğunu ve hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder.

The Turning 24 Ocak 2020'de vizyonda olacak.