Tom Cruise yeni göreve hazır!

“Mission: Impossible – Yansımalar”ın yeni posteri görücüye çıktı.


Yılın en çok beklenen aksiyon filmlerinden biri olan yapım için artık nefesler tutuldu.

Aksiyon filmlerinin aranan yüzlerinden Tom Cruise ’un başrolünü üstlendiği ve 27 Temmuz 2018'de vizyona girecek olan “Mission: Impossible – Yansımalar”ın yeni posteri görücüye çıktı. 

“Mission: Impossible – Yansımalar”, ikonik ajan Ethan Hunt, birlikte çalıştığı IMF ekibi ve tanıdık birkaç dostu sıkıntılı bir zamanda yakalıyor. Berlin'deki görevin ters gitmesi sonucunda Ethan Hunt CIA ile ters düşüyor ve denetimsizliği sebebiyle CIA'in kara listesine giriyor. Ancak insanlığı tehdit eden yeni bir tehlikenin ortaya çıkışıyla birlikte herkes zamana karşı bir yarışa koyuluyor...

Görevimiz Tehlike serisinin altıncı halkasının kadrosunda Altın Küre adaylığı bulunan Rebecca Ferguson , DC filmlerinin Superman’i Henry Cavill , Simon Pegg , Oscar adayı Alec Baldwin , Altın Küre ödüllü Ving Rhames , Sean Harris , Vanessa Kirby , Michelle Monaghan ve Angela Bassett yer alıyor. Tüm dünyada 682 milyon dolar gişe hasılatı elde eden serinin son filmi “Görevimiz Tehlike 5”e imza atan Oscar ödüllü Christopher McQuarrie bu filmin de yönetmenliğini ve senaristliğini üstleniyor.

“Mission: Impossible – Yansımalar” 27 Temmuz’da sinemaseverlerle buluşacak.