Tom Hanks başrollü filmden ilk fragman geldi!

A Beautiful Day in the Neighborhood filminden ilk fragman yayınlandı.


Yönetmenliğini Marielle Heller 'ın üstlendiği A Beautiful Day in the Neighborhood’dan ilk fragman yayınlandı.

2015 yılında ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu The Diary of a Teenage Girl / Bir Genç Kızın Gizli Defteri filmiyle adından övgüyle bahsettiren ve Can You Ever Forgive Me? ile geçtiğimiz yıl Oscar yarışında yer alan Marielle Heller, bu sefer usta oyuncu Tom Hanks , Matthew Rhys ve beraberinde Enrico Colantoni , Chris Cooper , Wendy Makkena ve Noah Harpster gibi kaliteli oyuncuları kadrosuna dahil ettiği A Beautiful Day in the Neighborhood ile geliyor.

Senaryosunu Micah Fitzerman-Blue ve Noah Harpster ikilisinin kaleme aldığı film, 2018 yılında vizyona giren Won’t You Be My Neighbor? belgeseline konu olan ABD'nin ünlü televizyon adamı Fred Rogers 'ı merkezine alıyor.

Amerika'nın ünlü televizyon kişiliği Fred Rogers ve dergi yazımındaki en prestijli ödül olan Ellie Ödülleri'ne iki kez layık görülmüş gazeteci Tom Junod'un arasındaki dostluğu yakın markaja alan A Beautiful Day in the Neighborhood'da Rogers'a iki Oscar ödüllü Tom Hanks hayat verirken Junod rolünde seyirci karşısına Matthew Rhys çıkıyor.

A Beautiful Day in the Neighborhood'un 28 Şubat 2020'de vizyonda olması bekleniyor.