Top Gun'dan yeni fragman geldi!

Tom Cruise'lu devam filmi Top Gun: Maverick'ten yeni fragman yayınlandı.


Tom Cruise 'un ikonik karakter Maverick rolüyle yer aldığı 1986 yılı yapımı Top Gun'ın devam filmi Top Gun: Maverick'ten alt yazılı yeni bir fragman yayınlandı.

Yönetmen koltuğunda Tron Efsanesi, Oblivion, Only The Brave filmleriyle karşımıza çıkan başarılı yönetmen Joseph Kosinski 'nin oturduğu filmin senaryosunu ise Peter Craig , Justin Marks , Eric Warren Singer ve Christopher McQuarrie dörtlüsü birlikte kaleme alıyorlar.

Filmde Tom Cruise'un yanı sıra Müzmin Bekarlar, Uyumsuz, İki Gecelik Aşk ve Whiplash filmleriyle tanınan Miles Teller ; Akıl Oyunları ve Bir Rüya İçin Ağıt gibi yapımlarla tanınan Jennifer Conelly; Mad Men, The Town, Million Dollar Arm ve Baby Driver gibi yapımların yıldızı Jon Hamm; Kiss Kiss Bang Bang, The Doors gibi yapımların usta oyuncusu Val Kilmer ; bilim kurgu dizisi Westworld'le öne çıkan Ed Harris ; Everybody Wants Some ve The Hidden Figures gibi yapımların başarılı oyuncusu Glen Powell bulunuyor.

Konusu hakkında sadece Maverick'in eğitmen olarak hava kuvvetlerine geri dönüşü sonrası gelişen olayların konu edinileceği bilgisi bulunan Top Gun: Maverick'in Türkiye sinema salonlarında 26 Haziran 2020 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.