Top Gun'dan yeni poster!

Tom Cruise başrollü Top Gun'dan poster ve yeni görseller geldi.


1986 yılında ilk kez seyirciyle buluşan ve çok beğenilen Top Gun'ın yeni nesil filmi Top Gun: Maverick'ten yeni görseller paylaşıldı.

Filmin yönetmeni Kosinski ise film ve ikonik karakter Iceman'la alakalı Entertainment Weekly'ye açıklamalarda bulundu. İlk filmde usta oyuncu Tom Cruise 'u Maverick ve Val Kilmer 'ı Iceman olarak izlemiştik. Şimdi ise iki karakter de Top Gun: Maverick ile bir kez daha hayranlarının karşısına çıkacak. Bir deniz harp pilotu olan Tom Kazansky yani Iceman, çok egolu olmasıyla ve pek de hoş bir insan olmamasıyla tanınıyordu. Top Gun'ın en iyi pilotu olma iddiasıyla izlediğimiz Iceman, oldukça zorlu bir insandı.

Yönetmen Kosinski, ikili hakkında şu sözleri sarf etti: 'Iceman ile Maverick arasındaki rekabet ve ilişki ilk filmi ikonik yapan şeylerden biri. Top Gun serisi için önemli olan bir ilişki ve bir hayran olarak nasıl geliştiğini görmek isterdim. Filmimizde tüm bu insanlar, Top Gun'dan mezun olan ve özel bir eğitim için geri dönen kişiler. Bu da özel bir eğitim için mezun olduktan sonra geri dönebilecekleri Top Gun'ın başka bir yönü.' Böylece yönetmen, hem Maverick ve Iceman hakkında hem de yeni karakterler hakkında kısa bilgiler vermiş oldu.

Top Gun: Maverick'in oyuncu kadrosunda ise Tom Cruise ve Miles Teller 'ın yanı sıra Akıl Oyunları, Bir Rüya İçin Ağıt gibi yapımların başarılı oyuncusu Jennifer Conelly; Mad Men, The Town, Million Dollar Arm, Baby Driver gibi yapımların yıldızı Jon Hamm; Kiss Kiss Bang Bang, The Doors gibi yapımların usta oyuncusu Val Kilmer; Westworld dizisiyle çıkan Ed Harris ; Everybody Wants Some, The Hidden Figures gibi yapımların başarılı ismi Glen Powell bulunuyor.

Top Gun: Maverick'in 26 Haziran 2020 tarihinde sinemalarda olması bekleniyor.