Toy Story 4'ten yeni fragman!

Oyuncak Hikayesi 4 ilk uzun fragmanı ve yeni afişiyle karşınızda!


İlk kez 1995 yılında vizyona girmesiyle çok beğenilip, 1999 ve 2010 yıllarında devam filmleri de çekilen ve tüm dünyada yaklaşık iki milyar dolar gişe hasılatı elde eden “Oyuncak Hikayesi” serisinin yıllardır beklenen devam halkası “Oyuncak Hikayesi 4”ün ilk uzun fragmanı görücüye çıktı.

Filmin ünlüler geçidini andıran seslendirme kadrosunda Tom Hanks , Tim Allen , Joan Cusack , Kristen Schaal , Bonnie Hunt , Tony Hale , Keegan-Michael Key , Jordan Peele , Keanu Reeves ve Patricia Arquette gibi oyuncular yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğuna ise 2015 yapımı Ters Yüz / Inside Out filminin Oscar adayı senaristi Josh Cooley oturuyor.

Filmin konusuna gelince;

Bir geri dönüşüm projesi ile yaratılan Forky, oyuncak olduğunu asla kabul etmez. Tek kullanımlık bir kaşıktan yapılma bir oyuncak olsa da o oyuncak olmadığı konusunda ısrarcıdır. Kendisini Bonnie’nin odasına ait hissetmeyen Forky, dünyadaki amacının ne olduğunu düşünmeye başlar. Kendisini diğer oyuncaklarla bir görmediği için ait olduğunu Bonnie’nin yanında olmak zorunda hissetmeyen Forky, dünyadaki amacını kaşık olarak yerine getirmeye karar verir. Ancak onun oyuncak olarak üstesinden gelmesi gereken bambaşka bir görevi vardır.

Oyuncak Hikayesi 4'ün Türkiye vizyon tarihi 21 Haziran 2019.