Tuba Büyüküstün arayı kapatıyor!

Tuba Büyüküstün, üç sinema filmi ve bir diziyle geliyor.


İki sezondur ekranlarda yer almayan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün , üç sinema filmi ve bir diziyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Uzun süredir hiç bir projede yer almayarak hayranlarını özleten Tuba Büyüküstün, setlere geri dönüyor.

Yaz aylarında Ferzan Özpetek’in yazıp yönettiği “İstanbul Kırmızısı”nda Neval rolüyle kamera karşısına geçen Büyüküstün, eşi Onur Saylak’ın çektiği “Daha” filminde ise mülteci rolüne hayat verdi.

Son olarak Hiner Saleem’in “Dar Elbise”sinde de başrol üstlenen Tuba Büyüküstün, şimdi yeni dizisi için kolları sıvadı.

Oyuncu, başrolü Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaşacağı 'Cesur ve Güzel'in çekimlerine yakında başlayacak.

Tuba Büyüküstün ekranlara dönüyor

Tuba Büyüküstün, Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolünü paylaşacağı Cesur ve Güzel'in çekimlerine hazır.

Kurt Seyit ve Şura dizisinden sonra setlere ara veren yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve kendisi gibi setlerden uzun süre ayrı kalan Tuba Büyüküstün aynı projede buluşuyor.

İlk bölüm Ekim'de ekranlarda olacak

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in yapacağı, senaristliğini ise Ece Yörenç’in üstlendiği Cesur ve Güzel dizisi için artık son aşamaya gelindi. ‘Cesur ve Güzel’in çekimleri 20 Eylül itibarıyla başlıyor. Ekim ayında ekranda olması amaçlanan diziye İstanbul yakınlarında Durusu ve Çatalca gibi bölgelerde uygun çiftlik ve kasaba görünümlü yerler aranıyor.

Cesur adlı yakışıklı bir adamın büyük şehirden kasabaya yerleşmesini konu alan Cesur ve Güzel dizisi, Cesur’un yerleştiği bölgedeki toprak zengini bir ailenin kızı olan Süphan (Tuba Büyüküstün) arasında geçen tanışma hikayesi anlatılıyor.