Ulan İstanbul dizisi iki ayrı versiyonla yayında

Ulan İstanbul artık sansürsüz ve aile olmak üzere 2 ayrı formatta ekranlara gelecek.


Kanal D’nin bir ilke imza atarak yayın hayatına 16 Şubat akşamından itibaren internette olan dizi Ulan İstanbul artık sansürsüz ve aile olmak üzere 2 ayrı formatta ekranlara gelecek.

Kanal D’nin bir ilke imza atarak yayın hayatına 16 Şubat akşamından itibaren internet ve mobil uygulamalarda devam eden fenomen dizisi “Ulan İstanbul” sansürsüz ve aile olmak üzere iki versiyonu ile artık yayında.

Yayın hayatına televizyon ekranında başlayıp, internet üzerinden devam eden, sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla büyük ilgi ve beğeni kazanan dizisi “Ulan İstanbul” 35. bölümünden itibaren iki farklı versiyon ve 1,99 TL ücretle yayınlanacak.

Dizinin sansürsüz yayınlanan ilk internet bölümünün,büyük ilgi görmesi ve tıklanma rekoru kırmasının ardından, dizinin aile versiyonu seçeneği de yayına eklendi. Ulan İstanbul’u sevenler ve tüm kullanıcılar, Sansürsüz Versiyon veya Aile Versiyon’undan tercihleri doğrultusunda keyifle izleyebilecekler.

Komiser Ceyhun’unda çeteye katılması ile daha da güçlenen Nevizadelerin, yepyeni maceraları bundan böyle her Pazartesi saat 20.00’dan itibaren istediğiniz zaman bir tıkla evinizde….