Unhinged'dan yeni poster geldi!

Russel Crowe, başrolde yer aldığı gerilim filmi Unhinged'dan poster paylaştı.


Yeni Zelandalı aktör Russel Crowe, alışılagelmişin dışında bir rolle sevenlerinin karşısına çıkacağı Unhinged filminden yeni bir poster paylaştı.

Rachel isimli genç bir kadının trafikte tartıştıktan sonra peşine takılan esrarengiz bir adamdan kaçış mücadelesini konu alan gerilim filminin yönetmenliğini Derrick Borte 'un üstleniyor.

Senaryosunu Carl Ellsworth 'ün kaleme aldığı filmin başrollerinde ise Russell Crowe , Jimmi Simpson , Gabriel Bateman , Caren Pistorius ve Anne Leighton yer alıyor.

Genç bir kadın olan Rachel, trafik ışıklarında beklerken bir adamla atışır. Adamı ardında bırakarak yola devam eden Rachel, kısa süre sonra adamın peşinden geldiğini fark eder. Kendisini taciz eden adamdan kurtulmaya çalıştıkça beklenmedik yerde onu karşısında bulan Rachel, ne yapacağını bilemez. Çok geçmeden Rachel adamın sadece kendisine rahatsızlık vermekle kalmayıp sevdiklerinin de peşinde düştüğünü fark eder. Kendisini bir kedi fare oyununun içinde bulan Rachel, bir dizi ölümcül ders vererek dünya üzerinde son bir iz bırakmak isteyen adamdan kurtulabilecek midir?

1 Temmuz'dan itibaren ABD sinemalarında gösterime girmesi planlanan filmin Türkiye vizyon tarihi ise henüz netlik kazanmadı.