Ünlü çift sonunda ikna oldu!

Ünlü çift, bir hayır kuruluşuna destek olmak için şarkı söyleyecek.Albüm tekliflerini yıllardır geri çeviren Bergüzar Korel , konu bir hayır kuruluşuna destek olunca karar değiştirdi ve Aykut Gürel’e “evet” dedi.

Sonunda razı oldu

Kenan İmirzalıoğlu 'yla başrolü paylaştığı 'Karadayı' dizisinde seslendirdiği 'Sensiz Saadet Neymiş' şarkısıyla müzik yapımcılarının dikkatini çeken ve peş peşe albüm teklifi alan Bergüzar Korel, sonunda stüdyoya girmeye razı oldu. Aykut Gürel'in hazırlayacağı albümün gelirinin bir hayır kuruluşuna bağışlanacak olması, ünlü oyuncunun inadını kırmaya yetti.

Ses rengi çok özel

Proje hakkında çok fazla detay vermek istemeyen Gürel, şunları söyledi: 'Bergüzar'ın çok özel bir ses rengi var. Ana akım bir albüm düşünmüyoruz. Onu müzik sektörüne sokmak gibi bir derdimiz de yok.Şık bir albüm olacak, en güzel yanı ise gelirinin bir hayır kurumuna bağışlanacak olması... Şarkı seçimi devam ediyor. Şu ana kadar birkaç demo kayıt yaptık.' 

Eşi de söyleyecek 

Bergüzar Korel'in eşi Halit Ergenç de 'Zeki Müren 'e saygı' albümünde, 'Şeytana Uyduk Bir Kere'yi seslendirecek.Bergüzar Korel'in sürpriz albüm çalışmasının ilk demo kayıtları tamamlandı.

Daha önce de şarkı söylediler

Müzikte iddialı olan mutlu çift daha önce de defalarca şarkı söylemişti. Babası da müzisyen olan Ergenç, Sinema Senfoni Orkestrası eşliğinde unutulmaz bir performansa imza atmıştı. Mimar Sinan Üniversitesi Opera ve Müzikal Tiyatro Oyunculuğu'nda okuyan Halit Ergenç, Ajda Pekkan ve Leman Sam'a 3 yıl vokalistlik yaptı.

Kaynak: Hürriyet