Ünlü çiftin evlilik tarihi netleşti!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 2017 yazında dünya evine girecek.


3 yıldır aşk yaşayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit , çıktıkları Roma seyahatinde, 2017 yazında dünya evine girme kararı aldı.

Neslihan-Kadir Doğulu , Başak Dizer-Kıvanç Tatlıtuğ , Sinem-Kenan İmirzalıoğlu gibi isimlerin evlenmesinin ardından gözler Fahriye Evcen-Burak Özçivit çiftinin düğününe çevrilmişti ancak çift 2016'da dünya evine giren ünlüler kervanına katılmayacak.

Sürpriz evlenme teklifi

NTV'nin haberine göre, ne zaman evlenecekleri merak konusu olan ikiliden Burak Özçivit, çıktıkları yurtdışı tatilinde kız arkadaşı 30 yaşındaki oyuncu Fahriye Evcen’e sürpriz bir evlenme teklifi yaptı ve 'Evet' yanıtı aldı. Teklife olumlu cevap aldıktan sonra Özçivit, sevgilisi Evcen’in Almanya'nın Solingen kentindeki ailesinin evine el öpmeye giderek aileden de onayı aldı.

Bu yaşananların ardından çiftin Roma’da nikâh masasına oturduğu iddia edilmişti. Ancak ikilinin evlenmedikleri ortaya çıktı. Çiftin seneye nikâh masasına oturacağı öğrenildi. 2017'i yazında dünya evine girmesi beklenen ikilinin, bu süreçte düğün hazırlıklarını tamamlayacağı öğrenildi.