Ünlü oyuncu uzaya bağlandı!

Brad Pitt, NASA Merkezi'nden bağlandığı Uzay İstasyonu'yla röportaj yaptı.


Dünyaca ünlü aktör Brad Pitt , 4 aydır Uluslararası Uzay İstasyonu'nda bulunan astronot Nick Hague ile röportaj yaptı. Pitt ve astronot arasında geçen diyaloglar herkesi gülümsetti.

Bu hafta sonu vizyona girecek olan Yıldızlara Doğru / Ad Astra filminde bir astronotu canlandıran Brad Pitt, NASA Merkezi’nden Uluslararası Uzay İstasyonu’na bağlandı ve gerçek bir astronotla röportaj yaptı.

ABD'li aktör, 4 aydır Uluslararası Uzay İstasyonu'nda bulunan astronot Nick Hague'e birçok soru yöneltti. Astronot Hague, Pitt’in “Yerçekimsiz ortamda nasıl hissediyorsun? ” sorusuna esprili bir şekilde yanıt verdi.

Brad Pitt, uzun zamandır uzayda olan astronota ailesinden uzak kalmaya nasıl dayandığını da sordu.

Aktör Brad Pitt’in sorduğu “Müzikçaları kim yönetiyor? ” sorusu ise gülüşmelere neden oldu.

'Kim daha inandırıcı? '

Brad Pitt, astronotların iki hafta önce seyrettiklerini öğrendiği ve yakın zamanda gösterime girmeye hazırlanan uzay konulu filmiyle alakalı soru sormayı da ihmal etmedi.

Pitt, Astronot Hague'ye sorduğu 'Uzmanlığına dayanarak bir sorum olacak. Sence filmdeki astronot rolünde kim daha inandırıcıydı. George Clooney mi, ben mi? ' sorusuna aldığı 'Siz daha inandırıcıydınız kesinlikle' cevabından memnun kaldığı gözlendi.