Ünlü oyuncudan şaşırtan hareket!

Mehmet Akif Alakurt sosyal medyadan ekranlara dönüş sinyali verdi.Oyunculuğu bıraktığı yönünde daha önce hakkından haberler çıkan Mehmet Akif Alakurt 'un sosyal medya hesabındaki bir detay dikkat çekti. Bu detay, 'Mehmet Akif Alakurt yeniden ekranlara geri mi dönüyor? ' sorusunu akıllara getirdi.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Mehmet Akif Alakurt'un son hali hayranlarını şaşırtırken, bir detay da dikkat çekti. Adanalı dizisinde Maraz Ali rolüyle büyük bir hayran kitlesi oluşturan Mehmet Akif Alakurt'un oyunculuğu bıraktığı ve Brezilya'dan bir çiftlik alıp oraya yerleştiği ortaya çıkmıştı. 

Mehmet Akif Alakurt, ağustos ayında sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada başrollerini Oktay Kaynarca ile paylaştığı Adanalı dizisinden dolayı büyük pişmanlık duyduğunu belirtmiş, Instagram hesabına şu notu yazmıştı: 'Adanalı fanlarına duyuru! Sizin severek izlediğiniz bu dizi benim oynadığım için pişman olduğum tek iştir.'

Alakurt'un profiline yazdığı bu yazıyı kaldırması, 'Mehmet Akif Alakurt yeniden ekranlara mı dönüyor? ' sorusunu akıllara getirdi.

Mehmet Akif Alakurt, son olarak Instagram'ın hikaye bölümünde bu pozunu paylaştı.