Unutursam Fısılda Sinemalarda!

Unutursam Fısılda filmi bugün vizyona girdi!


Babam ve OğlumIssız AdamDedemin İnsanları, ve  Tamam Mıyız?   gibi pek çok başarılı yapıma imza atan  Çağan Irmak’ın yeni filmi  Unutursam Fısılda, 70’li yıllardan günümüze uzanan müzik, aşk ve umut dolu bir hikayeyi anlatıyor.  Unutursam Fısılda, Çağan Irmak’ın bugüne kadar yapılan en yüksek prodüksiyonlu işi olma özelliğini de taşıyor. İstanbul ve Birgi’de 50’yi aşkın mekanda çekilen “Unutursam Fısılda” filmi, 70’lerden günümüz, günümüzden 70’lere yaptığı geçişlerle izleyiciye muhteşem bir seyir sunacak.  Film için hazırlanan ve Ayperi’nin sahne performanslarını anlatan sahneler için 30 farklı dekor kurulurken, filmde yer alacak olan 3 dakikalık özel sekans Ayperi, Tarık ve Erhan’ın şöhret yolculuğunun ana duraklarından olan Unkapanı Plakçılar Çarşısı, en şaşaalı dönemi olan 1970’lere geri döndü. için ise 20 farklı kostümle özel klipler hazırlandı.

“Unutursam Fısılda”, birbirinden  başarılı oyuncuların yer aldığı kadrosuyla da adından söz ettirmeye hazırlanıyor.  Farah Zeynep AbdullahMehmet Günsür,Kerem Bürsin ’in yanı sıra  Işıl Yücesoy  ve  Hümeyra  gibi usta sanatçıların rol aldığı “Unutursam Fısılda”da,  Gözde ÇığacıGürkan UygunGümeç Alpay,Meriç AralReha ÖzcanLale BaşarHülya GülşenBülent DüzgünoğluJale AylançEvren Duyal  ve  Köksal Engür  de rol alıyor.

Ayperi, Tarık ve Erhan’ın şöhret dolu hayatları, gün geçtikçe hayallerinden  uzaklaşmaktadır. Ayperi, günün birinde kendini bir bavulla ayrıldığı kasabasına yine bir bavulla dönerken bulacaktır. Ayperi’nin dönüşü, ablası Hanife ve aslında hayatla olan hesaplaşmasını başlatacaktır.  Birbirlerine aşık olan iki gencin, her şeyi geride bırakarak, müziğin, aşkın ve hayallerinin peşinde verdikleri mücadeleyi konu alan film, bugün sinemalarda!