Usta aktörden olay paylaşım!

Cem Yılmaz'ın, Russell Crow'un tebrik mesajına yaptığı yorumu olay oldu.


Cem Yılmaz 'ın Yönetmenliğini, yapımcılığını ve senaristliğini üstlendiği ve aynı zamanda başrolde yer aldığı Karakomik Filmler serisinin ilk iki adımı '2 Arada' ve 'Kaçamak' filmi vizyona girdi. 'Kaçamak' ve '2 Arada'nın galası Zorlu PSM'de yapıldı. Yeni filminin heyecanını yaşayan Yılmaz'ı ilk tebrik eden ise 5 yıl önce Son Umut filminde rol aldığı ünlü aktör Russell Crowe oldu.

Ünlü oyuncu Crowe, Yılmaz'ın yeni filmini Twitter'dan paylaştığı bir videoyla tebrik etti.

'Amcanın oğlu olsa yapmaz'

Sosyal medya hesabından kendisini tebrik edip destekleyen Crowe'a teşekkür eden Yılmaz şu mesajı paylaştı; Severim çok. Geçmiş 6 sene boyunca her filmimde arayıp, 'hayırlı olsun başarılar' der mi lan bir insan? Amcanın oğlu olsa yapmaz. İyi adam iyi. Ne zaman bir kardeşe ihtiyacın olsa o her daim orada! Teşekkürler Maximus!

Dostlukları 5 yıl öncesine dayanıyor

Cem Yılmaz ve Russel Crowe'un dostlukları 5 yıl öncesine dayanıyor. İkili, yönetmenliğini Russell Crowe'un üstlendiği 2014 yılında vizyona giren Son Umut filminde birlikte rol almışlardı. Filmin oyuncu kadrosunda Russell Crowe, Olga Kurylenko , Jai Courtney ve Isabel Lucas gibi isimlerin yanı sıra Türkiye'den de Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan yer almıştı.