Usta oyuncu: Evlilik programları gerçek değil

Usta sanatçı Nevra Serezli, Anneler Günü'nde Maltepeliler ile bir araya geldi.


Evlilik programlarıyla ilgili konuşan usta oyuncu Nevra Serezli , 'Öyle bir yerde evlenip beraber olmaya hiç inanmıyorum. Kötü kurgulanmış sit-comlar diye düşünüyorum' dedi.

Usta sanatçı Nevra Serezli, kendisi gibi oyuncu olan oğlu Murat Serezli ile Anneler Günü’nde Maltepeliler ile bir araya geldi. Sevenleriyle keyifli bir gün geçiren Nevra Serezli, bir hayranının “Nasıl bir kayınvalidesiniz” sorusuna, “Ben çok iyi bir kayınvalide olduğumu düşünüyorum. İşlerine karışmayan, çok fazla hayatlarına girmeyen ama çaktırmadan da fikrini söyleyen bir kayınvalideyim. Benim çok güzel bir gizleme taktiğim vardı. Bu sayede Metin'le de 45 sene evli kaldık. Her kararı Metin vermiş gibi gösterip aslında bütün kararları ben veriyordum. Erkekleri mutlu etmenin yolu bu” yanıtını verdi.

'Evlilik programları gerçek değil'

Son dönemde sürekli tartışılan evlilik programlarıyla ilgili görüşlerini açıklayan Nevra Serezli, “Bu tür programları çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Çünkü gerçekçiliğine inanmıyorum. Öyle bir yerde evlenip beraber olmaya hiç inanmıyorum. Kötü kurgulanmış sit-comlar diye düşünüyorum. Çok faydası olduğuna da inanmıyorum” dedi. Deneyimli oyuncu, eşi Metin Serezli ’nin “Türkiye’nin panoramasını yansıttığı” gerekçesiyle evlilik programlarını izlediğini de sözlerine ekledi.

‘Bergüzar, Beren ve Kıvanç...’

Usta oyuncu en beğendiği oyuncuların başında Yıldız Kenter ’i söyledi. Yeni jenerasyonda ise “Bergüzar Korel ve Beren Saat 'i çok beğeniyorum. Erkeklerden ise Kıvanç Tatlıtuğ . Bir numara o… Yani Murat'tan sonra bir numara. Kıvanç'ı çok takdir ediyorum kendini çok geliştiriyor. Sinema ve ekrana çok yakışıyor” sözleriyle beğendiği isimleri sıraladı.