Usta oyuncu sette 4 bin TL dağıttı!

Selahattin Taşdöğen, Kertenkele setinde bayram harçlığı verdi.


Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören 'Kertenkele' dizisinin oyuncuları, bayram kutlamasını renkli ve eğlenceli görüntüler eşliğinde gerçekleştirdiler.

Kahkaha tufanının aralıksız devam edeceği yeni bölüm için yoğun bir tempoyla çalışan 'Kertenkele' oyuncuları dizi setinde bayramlaştılar.

Dizinin en büyük ismi olarak, bayram kutlamalarını ilk kabul eden Selahattin Taşdöğen , Kurban Bayramı'nı kutlayan oyuncuları önce öptü, daha sonra cebinden çıkardığı paralardan bayram harçlığı verdi. Dizi setinde 4 bin TL dağıtan ünlü oyuncu, küçüklere 200 TL, büyüklere ise 100 TL bayram harçlığı verdi.

'Biz bir aile olduk'

Şimdiye kadar 1274 adet tiyatro oyunu ve komedi dizisinde yer alan mizah ustası Taşdöğen, 'Çok yakında 'Kertenkele Yeniden Doğuş’ta tam bir eğlence fırtınasına herkes hazır olsun. Yeni sezonun ilk bölümünü eylül ayının son haftasına yetiştirmek için bayramda da çalışıyoruz. Dizide bize her gün bayram ve iyi ki bayramda da çalışıyoruz. Çünkü sevdiğiniz kişilerle sürekli beraber olmak insana bayram gibi geliyor. Çekimleri çok eğlenerek yapıyoruz. Biz gerçekten bir aile olduk. Aile gibi gördüğümüz insanlarla beraber olmamızdan dolayı bizim için çok güzel ve mutlu bir bayram geçiyor. Çocuklarım, dizinin büyüğü olarak bayramlaştılar. Ben de çocuklarıma bayram harçlığı verdim' ifadelerini kullandı.