Usta oyuncu yine çok konuşulacak

Mustafa Uğurlu mafya babası 'Ferruh Sarıca' rolüyle büyük ses getirecek.


Geçtiğimiz sezon 'İçerde' dizisinde canlandırdığı 'Yusuf Müdür' karakteriyle çok konuşulan usta oyuncu Mustafa Uğurlu , yakında başlayacak olan 'Babamın Günahları' dizisinde bu kez mafya babası 'Ferruh Sarıca' rolüyle büyük ses getirecek.

Yapımcılığını ANS Prodüksiyon'un üstlendiği, senaryosunu Ahmet Saatçioğlu 'nun yazdığı yönetmen koltuğunda Abdullah Oğuz 'un yer aldığı, oyuncu kadrosunda ise Kadir Doğulu , Melisa Sözen , Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci , Sezin Akbaşoğulları , Mehrnoush Esmaeilpour ve Müjde Uzman gibi gözde isimler ile çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi'nin rol aldığı 'Babamın Günahları' çok yakında Star Tv ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Dizinin başrollerinde yer alan usta oyuncu Mustafa Uğurlu bu kez izleyiciyi şaşırtacak. Geçtiğimiz sezon İçerde dizisinde canlandırdığı karakter ile büyük beğeni toplayan Uğurlu, yeni sezonun en iddialı dramalarından biri olacak olan dizide acımasız bir mafya babasını canlandırıyor.

Dikkat çekici senaryosu ve çarpıcı kurgusuyla izleyicileri ters köşeye yatıracak dizi sevdiği kadın Yeşim'i (Melisa Sözen) korumak için Ferruh'un (Mustafa Uğurlu) işlediği cinayeti üstlenen Ozan'ın (Kadir Doğulu) yıllar sonra ilik nakli yapılması gereken bir kızı olduğunu öğrenmesi ve kızı için yaşamaya söz vermişken Ferruh'la yeni bir savaşa sürüklenmesini konu alıyor.