Usta oyuncudan müjde!

Yılmaz Erdoğan'dan Organize İşler 2'nin çekimlerinin başladığı müjdesi!


Sevilen yerli komedi filminin 14 yıl aradan sonra gelen devam halkasında çekimlerin başladığı haberi filmin yönetmenliğini ve başrolünü üstlenecek olan Yılmaz Erdoğan 'ın sosyal medya hesabından yayınlandı.

Yılmaz Erdoğan, ünlü komedyen Cem Yılmaz , komedinin sevilen isimlerinden Tolga Çevik , usta oyuncu Demet Akbağ ve güzel yıldız Özgü Namal 'lı zengin kadrosuyla yerli komedinin en sevilen örneklerinden biri olan Organize İşler'in devam halkasında kadroya sevilen komedyen Ata Demirer , günümüz ekranlarının sevilen yıldızları Ekin Türkmen , güzel yıldız Bensu Soral , başarılı oyuncular Demet Evgar ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimler de katıldı.

Yılmaz Erdoğan'ın bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

İlk projenin yönetmen koltuğunda oturan ve senaryosunu yazan Erdoğan'ın yeniden kamera arkasına geçeceği devam halkasının konusu henüz belirsizliğini koruyor. Kıvanç Tatlıtuğ'un horoz dövüştürücüsü bir karaktere hayat vereceği iddia edilen 'Organize İşler 2', zengin kadrosuyla şimdiden heyecan yaratmayı başarıyor.

Görüntü yönetmenliğini Jean Paul Seresin'in üstlendiği devam halkası 'Organize İşler 2' 4 Ocak 2019 tarihinde seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.