'Uyumsuz Serisi'den iki yeni poster

Devam filmin ilk bölümünden paylaşımlar gelmeye devam ediyor.ABD'li yazar Veronica Roth 'un bilim kurgu serisinden sinemaya uyarlanan film serisi Uyumsuz ve Kuralsız filmleriyle vizyonda yer almıştı. Serinin son parçası iki bölüm halinde çekilecek ve sinemalar gelecek. Bunların ilki olan Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1'den yepyeni 2 poster geldi.

Filmin oyuncu kadrosunda başrollerde yine Tris rolünde Shailene Woodley ve Dört rolünde Theo James olacak. Ayrıca kadroya yeni yıuldız isimler dahil edildi. Naomi Watts , Jeff Daniels , Miles Teller , Maggie Q, Ansel Elgort , Jonny Weston , Bill Skarsgård ,  ve Zoë Kravitz gibi isimler filmin meraklılarını hayli sevindirdi.

Futüristik bir distopyada beş farklı fraksiyona bölünen bir toplumun tüm yaşantısını oluşturan hiyerarşik yapıda, Tris ve Dört'ün, hem çevresindeki insanları hem de işleyen bu düzeni değiştirmelerini izlemiştik. Serinin devam filminde ise Uyumsuz denilen grubun geçmişine ışık tutan başlangıç hikayesini, ikilinin Chicago'yu saran duvarları aşıp şoke eden gerçeği keşfetmelerine tanık olacağız. 

Filmin yönetmen koltuğunda Kuralsız'ın yönetmeni Robert Schwentke olacak. Dünya çapında 550 milyon dolarlık gişe yapan seri, Açlık Oyunları ve Alacakaranlık Efsanesi'nden sonra Lionsgate'in en yüksek gişe yapan serisi konumunda yer alıyor.

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 filmi ülkemizde 11 Mart 2016 tarihinde vizyona girecek.