Vatanım Sensin'e bu öpüşme damga vurdu!

'Vatanım Sensin' dizisinin son bölümüne öpüşme sahnesi damga vurdu.


Kanal D’deki ‘Vatanım Sensin’ dizisinin son bölümüne Hilal ve Leo'nun öpüşme sahnesi olay oldu. Kanal D'nin sevilen dizisi Vatanım Sensin'in son bölümünde Hilal ve Leo'nun öpüşme sahneleri tepki aldı. 

Paylaşım rekoru kıran sahne 2 gencin de hayatında bir ilkmiş ve rol aldıkları bir dizide ilk kez öpüşmüşler. Sosyal medyada çocuk sayılabilecek yaşta olan gençlerin öpüştürülmesine büyük tepki yağdı. Vatanım Sensin dizisinde rol alan iki genç oyuncu Miray Daner ve Boran Kuzum , canlandırdıkları Hilal ve Leon karakterleriyle bir süredir gündemdeler... İkilinin dizide yaşadıkları imkansız aşk, izleyenleri derinden etkiliyor. Hayranlarının onlara kısaca 'HiLeon' dediği çift hakkında biraz daha fazla bilgi sahibi olalım.

Miray 15 Ocak 1999 yılında, Boran ise 17 Şubat 1993 tarihinde doğdu. Yani aralarında 6 yaş var.

Miray 2009 yılında Bez Bebek dizisindeki küçük bir rolle oyunculuk hayatına başladı. Boran birkaç reklam filminde yer aldı. İlk televizyon dizisi 2015 yılındaki Analar ve Anneler oldu.

Miray küçük yaşlardan itibaren sette çalıştığı için Boran'a oranla daha çok dizi seti deneyimi var.

Boran'ın bütün dizileri hep dönem işiydi. Miray'ın ise diğer dizilerinde canlandırdığı karakterler zengin, şımarık genç kız rolleriydi.

Miray'ın tiyatro deneyimi yok ama Boran küçüklüğünden beri tiyatro çalışmalarında yer alıyor.

Boran İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Tiyatro Oyunculuk Bölümü'nden mezun, Miray ise Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü son sınıf öğrencisi.

İkisinin de ilk öpüşme sahnesi deneyimi birbirleriyle oldu.