'Ve Panayır Köyden Gider' fragmanı yayında!

'Ve Panayır Köyden Gider' vizyon için gün sayıyor.Mete Sözer 'in yönetmenliğini üstlendiği;Engin Altan Düzyatan , Cem Davran , İlyas Salman , Açelya Devrim Yılhan ve Meral Çetinkaya 'nın rol aldığı 'Ve Panayır Köyden Gider' filmi vizyon için geri sayıma başladı. 10 Haziran'da seyirciyle buluşacak filmin fragmanı da yayınlandı.

Türk Sineması'nın 3 kuşak oyuncusunu;İlyas Salman, Cem Davran ve Engin Altan Düzyatan'ı bir araya getiren film, geçmişini sorgulayan bir yabancının, küçük bir köyü ziyaret etmesiyle başlayan tuhaf olaylar zincirini konu ediyor. Köye gelen davetsiz misafirin (Cem Davran) , köy ahalisinin geçmişte kalan karanlık anılarını canlandırmasıyla yaşananlar, izleyiciyi ilginç bir kurguyla örülmüş olayların içine çekiyor.

Çekimler Konya'da, montaj Los Angeles'ta

Filmde İlyas Salman, Cem Davran ve Engin Altan Düzyatan'ın yanı sıra;Açelya Devrim Yılhan ve Meral Çetinkaya, Gloria Huwiler gibi isimler de rol alıyor. Çekimleri Konya'da tamamlanan filmin, montaj ve yapım süresi Los Angeles'ta gerçekleştirildi. Uluslararası pek çok festivalde yarışan 'Ve Panayır Köyden Gider', İstanbul Film Festivali'nde de gösterilmişti.