Vizyonda bu hafta!

Sinema salonlarında bu hafta 1'i yerli olmak üzere 5 yeni film vizyona giriyor.


Türkiye sinema salonlarında bu hafta 1 tanesi yerli olmak üzee 5 yeni film vizyona giriyor. Ünlü bilim kadını Marie Curie'nin hayat hikayesinin ele alındığı biyografik yapım Radyoaktif ve minik sinemaseverlerimiz için Scoob! filmlerini izlemenizi tavsiye ederiz.

intersinema.com olarak sağlıklı günler ve iyi seyirler dileriz.


After Paramparça / After We Collided

Roger Kumble 'ın yönettiği ve Anna Todd - Mario Celaya ikilisinin senaryosunu kaleme aldığı drama romantik filmin başlıca rollerinde Josephine Langford , Hero Fiennes Tiffin , Louise Lombard , Dylan Sprouse ve Selma Blair yer alıyor.

Hardin tarafından hayal kırıklığına uğratılan Tessa, yine de ondan uzak kalmayı başaramaz. Hardin’i aklından çıkaramasa da onun yapacağı bir hatayı daha kabullenemeyeceği için kendini derslerine, işine vermeye çalışır. Bu sırada Tessa’nın çalışma arkadaşı Trevor, genç kadınla yakından ilgilenir ve Tessa bu ilgilen fazlasıyla memnundur. Tessa’yı kaybettiğini düşünen Hardin, kirli geçmişinden ve travmalarından ancak onun sayesinde kurtulabileceğine inanır ve Tessa’yı geri kazanmak için çabalar.

 

Ajan Jade Black / Agent Jade Black

Yönetmenliğini ve senaristliğini Terry Spears 'ün üstlendiği aksiyon filminin başrollerini Katie Burgess , Connie Franklin , Sidney Flack , Luke Wyckoff ve Rane Thomason paylaşıyor.

Jade Black, işinde oldukça başarılı olan bir ajandır. Kendi kuralları olan Jade, bu yüzden üstleri ile anlaşmazlık yaşasa da görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışır. Jede’in yeni görevi ise bir hayli zorludur. Genç kadından, eski bir ajan olan Elle’nin peşine düşmesi istenir. Elle, seks ticaretinin zengin ve güçlü satıcılarına karşı biyolojik bir silah kullanma hazırlığındadır. Jade’in eski ajanı amacına ulaşmadan önce yakalaması gerekir. Ancak bu iş hiç de kolay olmaz. Jade, Elle’yi yakalamak için zorlu bir mücadeleye girişir.

 

Ben Böyle Şansın

Samet Çakırtaş 'ın yönettiği ve Serkan Ertem 'in senaryosunu yazdığı komedi filminde Özgür Esat Şentürk , Umut Öğmen , Zeliha Çakırtaş , Akın Ayvaz ve Taner Boz başrollerde yer alıyor.

Hikmet ve Salim, hayatları pek de yolunda gitmeyen iki yakın arkadaştır. Uzun süre bir şirkette stajyer olarak çalışan Salim, sonunda beklediği terfi haberini alır ve yönetici olur. Ancak hayallerine kavuştuğunu düşündüğü gün şirket iflas eder ve büyük bir borcun altına girer. Hikmet ise gönlünü kaptırdığı Yağmur’a aşkını ilan etmek için uzun zamandır bekler. Tam beklediği fırsatı yakalayıp, Yağmur’un hayatını kurtaran Hikmet, bu sırada bir grup serseriden dayak yer. Yaşadıkları şanssızlıklardan bıkan iki arkadaş, hayatlarına son vermeye karar verir. Ancak bu kararlarını uygulamak da hiç kolay olmaz.

 

Radyoaktif / Radioactive

Yönetmen koltuğunda Marjane Satrapi 'nin oturduğu ve Jack Thorne - Lauren Redniss 'in senaryosunu birlikte kaleme aldığı biyografik drama filminin başrollerini Rosamund Pike , Sam Riley , Aneurin Barnard , Anya Taylor-Joy ve Simon Russell Beale paylaşıyor.

Nobel ödüllü Marie Curie, daha gençken 1893'te kendisi gibi bilim insanı olan Pierre Curie ile tanışır. Evlenip iki kız çocuğu büyüten çift, 1903'te radyumu keşfederek birlikte Nobel ödülü kazanır ve bilimin seyrini sonsuza dek değiştirir. Kocasının ölümünün ardından araştırmalarına devam eden Marie, bir diğer ünlü bilim insanı Paul Langevin ile ilişkisi olduğu için skandallara davetiye çıkarır. Ancak Marie'nin bilime olan bağlılığı ve dünyayı değiştiren keşiflerle birlikte gelen sorumluluk her şeyi gölgede bırakacaktır.

 

Scoob!

Yönetmenliğini Tony Cervone 'un ve senaristliğini Jack Donaldson ve Derek Elliott 'un üstlendiği animasyon macera yapımın orijinal seslendirmelerinde Amanda Seyfried , Mark Wahlberg , Zac Efron , Mckenna Grace ve Gina Rodriguez gibi sevilen oyuncular görev alıyor.

Sevilen çizgi dizi Scooby Doo’nun beyaz perde uyarlamasında, Scooby ve Shaggy’nin tanıştıkları andan itibaren ömür boyu süren dostluğuna odaklanılıyor. Tanışmalarının ardından, dedektif olma hayali kuran Fred, Velma ve Daphne ile güçlerini birleştiren Scooby ve Shaggy, çok geçmeden ünlü Mystery Inc.’i kurar. Birçok zorlu vakayı başarıyla çözen ekip, şimdi kariyerlerinin en zorlu gizemiyle karşı karşıyadır. Efsanevi hayalet köpek Cerberus'u dünyaya salacak bir komplonun haberini alan ekip, vakit kaybetmeden harekete geçer. Bu süreçte Scooby, gizli bir mirası olduğunu keşfeder.