Welcome to Marwen'den yeni görseller!

Diane Kruger'li Welcome to Marwen'den yeni karakter posterleri yayınlandı.


“Geleceğe Dönüş”, “Mesaj”, “Yeni Hayat” ve “Forrest Gump” gibi birçok ikonik filme imza atan Oscar ödüllü sinemacı Robert Zemeckis ’in yönetmenliğini üstlendiği biyografik animasyon filmi “Welcome to Marwen”ın karakter posterleri yayınlandı.

Başrolünü Oscar adayı başarılı aktör Steve Carell ’ın üstlendiği film, oyuncu kadrosunda Leslie Mann , geçtiğimiz yıl Cannes Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülen Diane Kruger , Merritt Wever , Janelle Monáe , “Tam Gaz” ile tanınan Eiza González , “Game of Thrones”un Brienne’i Gwendoline Christie , Leslie Zemeckis ve Neil Jackson gibi isimleri ağırlıyor.

“Welcome to Marwen” sanatsal hayal gücünün insanın ruhunu nasıl eski haline getirebileceğini fark eden yıkılmış bir adamın mucizevi gerçek hikayesini anlatıyor. Mark Hogan camp (Steve Carell) korkunç bir saldırıya maruz kalır ve hafızasını kaybeder. Hiç kimsenin iyileşmesini beklemediği Mark, eski ve yeni hayatındaki parçaları birleştirerek iyileşebileceği ve kahraman olabileceği harika bir şehir yaratır. Hayal dünyasının yardımıyla dudak uçuklatan bir sanat eseri ortaya çıkaran Mark, gerçek hayattaki zaferine de adım adım yaklaşır.

Merakla beklenen filmin Türkiye vizyon tarihi 8 Şubat 2019.