Wonder Woman 1984'ten yeni kareler geldi!

Gal Gadot başrollü Wonder Woman 1984'ten yeni görüntüler paylaşıldı.


Yönetmenliğini Patty Jenkins 'in üstlendiği; senaryosunu ise Patty Jenkins, Geoff Johns , Dave Callaham 'ın birlikte kaleme aldığı ve başrolde güzel oyuncu Gal Gadot 'nun yer aldığı aksiyon filmi Wonder Women 1984'ten yeni kareler paylaşıldı.

Coronavirüs salgını öncelikle The Batman, Black Adam, Shazam gibi filmlerin çekimlerinin ertelenmesine yol açtı. Wonder Woman 1984'un vizyon tarihi de bu sırada Haziran'dan Ağustos ayına alındı. Ancak Ağustos ayında da virüs salgınının sona erip ermeyeceği belli olmadığından filmin vizyon tarihinin tekrar ertelenmesi olasılığı yüksek görünüyor.

DC Evreni'nin güçlü kadın kahramanı Wonder Woman'ın yeni filmi Wonder Woman 1984'ün oyuncu kadrosunda Gal Gadot'un yanı sıra, Pedro Pascal , Connie Nielsen , Chris Pine , Kristen Wiig , Gabriella Wilde , Robin Wright ve Lyon Beckwith gibi oyuncular yer alıyor.

Filmin yeni versiyonunda Pedro Pascal'ın canlandırdığı Max Lord ve Kristen Wiig'in hayat verdiği Cheetah karakterleri iki yeni kötü karakter olarak karşımıza çıkıyor olacak. Wonder Woman çizgi romanlarının 1943'te yayınlanan 6. sayısından beri farklı kimlikler ve farklı güçlerle tekrar tekrar ortaya çıkan Cheetah, çizgi roman boyunca kimi zaman süper güçlere sahip, kimi zaman sadece zeki bir düşman olarak Wonder Woman'la çarpışan, çita kostümlü bir karakter olarak işlenmişti. Max Lord ise DC çizgi romanlarında insanların zihinlerini kontrol edebilen bir mekanik insan olarak biliniyor.