Wonder Woman 2 Haziran'da sinemalarda!

Beklenen film bu Cuma, 3D ve Türkçe Dublaj Seçenekleriyle vizyonda!


Başrolünü Gal Gadot ’un, yönetmenliğini Patty Jenkins ’in (“Monster”, AMC  dizisi “The Killing”) üstlendiği destansı bir aksiyon-macera filmi olan “Wonder Woman”, DC Süper Kahramanlarının tek başına yer aldığı ilk sinema filmi olma özelliği taşıyor.

Filmin özeti: O, Wonder Woman olmadan önce, Amazonların prensesi Diana’dır. Korunaklı bir cennet adada büyümüş, yenilmez bir savaşçı olmak üzere eğitilmiştir. Ama Amerikalı bir pilot adanın kıyılarına düşüp dış dünyada olağanüstü bir kargaşanın patlak verdiğini söylediğinde, Diana tehdidi durdurabileceğine inanarak evinden ayrılır. Savaşların tamamını bitirmek için insanlarla omuz omuza savaşan Diana tüm güçlerini keşfedecektir… ve de gerçek kaderini.

Gadot’a eşlik eden uluslararası oyuncu kadrosu şöyle: Chris Pine (“Star Trek” filmleri) , Robin Wright (“The Girl with the Dragon Tattoo”, Netflix yapımı “House of Cards”) , Danny Huston (“Clash of the Titans”, “X-Men Origins: Wolverine”) , David Thewlis (“Harry Potter” filmleri, “The Theory of Everything”) , Connie Nielsen (TV dizisi “The Following”, “Gladiator”) , Elena Anaya (“The Skin I Live In”) , Ewen Bremner (“T2 Trainspotting”, “Snowpiercer”) , Lucy Davis (“Shaun of the Dead”, TV dizisi “Better Things”) , Lisa Loven Kongsli (yakında gösterime girecek olan “Ashes in the Snow”) , Saïd Taghmaoui (“American Hustle”) ve Eugene Brave Rock (TV dizisi “Hell on Wheels”) .

Patty Jenkins filmi Allan Heinberg ’in senaryosuna;Zack Snyder , Allan Heinberg ve Jason Fuchs ’un hikayesine dayanarak yönetti. DC karakterlerine dayanan Wonder Woman’ı William Moulton Marston yarattı.