X-Men: Apocalypse'ten taze fragman geldi!

Heyecanla beklenen filmden altyazılı 2. fragman yayınlandı.


Yönetmen Bryan Singer , eleştirmenlerce beğenilen X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filminin ardından karşımıza X-Men: Apocalypse ile geliyor.

Yeni bölümde yıldız kadro korunuyor. Bir kez daha James McAvoy 'u Charles Xavier, Michael Fassbender 'ı Magneto ve Jennifer Lawrence 'ı Mystique, Nicholas Hoult 'u The Beast ve Evan Peters 'ı Quicksilver rolüyle izleyeceğiz. Kodi Smit-McPhee , Ben Hardy , Sophie Turner ve Tye Sheridan gibi yeni isimleri de bu bölümde arzı endam edecek.

Medeniyetin şafağından beri, Apocalypse’e tanrı gözüyle bakılmaktadır. Marvel’in X-Men evreninin ilk ve en güçlü mutantı Apocalypse, birçok mutantın özelliğini kendinde toplayarak ölümsüz ve yenilmez olmuştur. Binlerce yıllık uykusundan uyandığında bulduğu dünya, onu büyük hayal kırıklığına uğratır. Kendine mutantlardan güçlü bir takım oluşturur. İçinde Magneto’nun (Michael Fassbender) da bulunduğu takımın amacı insanoğlunu gezegenden temizlemek ve Apocalypse’in saltanat sürebileceği bir dünya hazırlamaktır. Dünyanın kaderi dengede durmaktadır. Professor X’in (James McAcoy) de yardımıyla, Raven (Jennifer Lawrence) genç bir X-Men takımına yardım etmeli ve insanoğlunu tamamen yok oluştan kurtarmalıdır.

Film 9 Mayıs 2016'da sinemalarda olacak!