X-Men'den yeni fragman!

Vizyona girmek için gün sayan X-Men: Dark Phoenix'ten yeni fragman geldi.


Vizyona gireceği gün sabırsızlıkla beklenen bilim kurgu serisi X-Men'in şimdilik son halkası X-Men: Dark Phoenix'ten yeni fragman meraklılarının beğenisine sunuldu.

Yönetmen koltuğunda seride daha önce senarist olarak da görev yapan Simon Kinberg 'in oturduğu filmin senaryosunda ise John Byrne ve Chris Claremont 'un imzası bulunuyor. 

Başrolde HBO dizisi Game of Thrones'ta Sansa Stark karakteriyle karşımıza çıkan Sophie Turner 'i Jean Grey rolünde izleyeceğimiz filmde Alexandra Shipp , Strom; Tye Sheridan , Cyclops; Evan Peters , Quicksilver; Kodi Smit-McPhee Nightcrawler; James McAvoy , Profesör Charles Xavier; Michael Fassbender , Magneto; Jennifer Lawrence , Mystique ve Jessica Chastain , Lilandra karakterlerine can veriyorlar.

Halkanın kısa özetine gelecek olursak;

X-Men ekibinin karşısında şimdiye kadarki en zorlu ve güçlü düşmanları vardır; içlerinde biri olan Jean Grey. Uzaydaki bir kurtarma görevi sırasında, Jean gizemli kozmik bir güç tarafından darbe alır. Neredeyse hayatını kaybeden Jean eve döndüğünde bu gücün onu daha güçlü kıldığını fark eder. Ancak bu güç onu aynı zamanda daha dengesiz bir hale de getirmiştir. İçindeki bu varlıkla mücadele eden Jean, güçlerini idrak edemediği ve sınırlandıramadığı bir şekilde serbest bırakır. Kontrolden çıkan Jean sevdiklerine zarar vermeye başlar ve X-Men’i bir arada tutan yapının çözülmesine sebep olur. Parçalanan ekip tekrar birlik olmanın yolunu bulmalıdır. Mevhubahis yalnızca Jean’i kurtarmak değil, aynı zamanda Jean’in içindeki gücü silahlaştırmak ve galaksiye hükmetmek isteyen uzaylılardan dünyayı kurtarmaktır.

Türk izleyiciler X-Men: Dark Phoenix'i 7 Haziran 2019'da izleyebilirler.