Yakışıklı oyuncunun partneri belli oluyor

Ay Yapım'ın dizisi Köstebek için Çağatay Ulusoy'a partner aranıyor.


Başrollerinde Çağatay Ulusoy 'un ve Zeynep Farah Abdullah'ın yer alacağı Köstebek için Nilay Cafer 'in ismi konuşulmaya başlandı.

Yeni dönemde ekrana gelmeye hazırlanan Ay Yapım'ın dizisi Köstebek için aranan kan bulundu. Başrollerinde Çağatay Ulusoy'un ve Zeynep Farah Abdullah'ın oynayacağı dizide bir diğer başrol için Nilay Cafer'in ismi ön plana çıktı.

Yapım şirketi tarafından çıkartılan söylentiler üzerine ikiliyi birbirine yakıştıran hayranları, sosyal medyada Çağatay Ulusoy ve Nilay Cafer'i Twitter Trending Topics (TT) listesinin üst sırasına taşıdı.

Sosyal medya üzerinden Ulusoy ve Cafer'i yorum ve fotoğraf yağmuruna tutan hayranları, kısa sürede iki oyucuyu sosyal medyada en çok konuşulan iki isim haline getirdi.

Nilay Cafer kimdir?

Samsun'da doğup büyüyen Nilay Cafer, Resim öğretmenliği okuduğu sıralarda Sinop'ta bulunan dayısının yanına gider ve orada o sıralar çekimleri yapılan Parmaklıklar Ardında dizi setinde aniden teklif alır. Ve kendisini bir anda oyunculuğun içinde bulur.

Bir yandan okuluna devam eden oyuncu diğer yandan da dizilerde oynamaya başladı. İzlemek için gittiği Parmaklıklar Ardında dizisi ile küçük rollerde görev aldı.

Daha sonra bir dönemin sevilen dizisi Fatmagül'ün Suçu Ne? ile şöhret basamaklarından hızlı adımlarla çıktı. Aşktan Kaçılmaz, Her Şey Yolunda Merkez, Unutulmaz Ve Yunus Emre: Aşkın Sesi gibi başarılı projelerde yer aldı.

Oyunculuk kariyerinin ilk yıllarında sergilemiş olduğu performansı ile kısa sürede büyük başarılara imza atan Nilay Cafer, oyunculuğun yanı sıra okumakta olduğu Resim öğretmenliği alanında da birçok çalışmalar yaptı.

Şimdilerde Türkiye'nin dışında yurt dışında da farklı ülkelerden teklif alan Nilay Cafer, menajeri ile birlikte boş zamanlarında gelen teklifleri değerlendirdiğini belirtti.

Nilay Cafer Oynadığı Dizi Ve Filmler:
Parmaklıklar Ardında
Araf Zamanı
Unutulmaz
Fatmagül'ün Suçu Ne
Herşey Yolunda Merkez
Yunus Emre Aşkın Sesi