Yaktın Beni oyuncuları seyirciyle buluştu

Uğur Yücel ve Meltem Cumbul hayranlarıyla bir araya geldi.Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı ’nın üstlendiği, yönetmenliğini Can Yücel ’in yaptığı ve senaryosunu Uğraş Güneş ’in kaleme aldığı “Yaktın Beni “filminin başrol oyuncularından Uğur Yücel , Sarp Apak ve Meltem Cumbul , Ankara Taurus AVM’deki Cinemarine’de izleyicileriyle bir araya geldi.

“İnsanların yüreklerine dokundunuz” 

“Yaktın Beni” filmini izlemeye giden seyirciye sürpriz yaparak filmin sonunda salona giren Uğur Yücel, Sarp Apak ve Meltem Cumbul, Bursa ve Eskişehir’in ardından Ankara’da da büyük bir coşkuyla karşılandı. İzleyicilerin alkışlarıyla salona giren oyuncular, izleyicilerden “İnsanların yüreklerine dokundunuz, çok teşekkür ederiz” yorumları aldılar.

Cuma günü vizyona giren “Yaktın Beni” filminde, Macit karakterini canlandıran Uğur Yücel, “Böyle güzel bir günü bize ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. İnşallah evinize giderken bir parça da olsa neşeyle gidersiniz.” Diyerek filmi izlemeye gelenlere teşekkürlerini sundu.

Başrollerinde Uğur Yücel, Sarp Apak, Meltem Cumbul, Sinem Kobal , Hasibe Eren , Sezai Aydın , Ozan Özcan , Can Tarakçı , Emre Çağrı Akbaba , Yağız Kılınç 'ın yanı sıra, Ayça Damgacı , Bülent Şakrak ve Fedon konuk oyuncu olarak yer aldığı Yaktın Beni, Macit (Uğur Yücel) ve Selam’ın (Sarp Apak) eğlenceli dayı yeğen ilişiklisinin yanı sıra, Selam ve İpek’in (Sinem Kobal) aşklarıyla, Macit’le Leyla’nın (Meltem Cumbul) sahneleri de filmde duygusal anlar yaşatacak.