Yamaç, Vartolu’ya meydan okudu!

Çukur'un 11. bölümünde Yamaç ve Vartolu kılıçları çekecek!


Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un 8 Ocak Pazartesi günü ekrana gelecek olan 11. bölüm ilk tanıtımı yayınlandı.

Yamaç’ın Vartolu’ya meydan okuduğu tanıtımda silahlar çekiliyor. Sena'nın Yamaç'a 'Sen benim sahibim değilsin' sözleri dikkat çekerken, Baykal 'Artık masaya satranç bilen biri oturacak.' sözleriyle ağırlığını hissettiriyor. İdris’e gelen gizemli mektup ise soru işaretlerini iyice arttırıyor. 

Son bölümde yaşananlar

Çukur'un 10. bölümünde Yamaç, Sena ve Serdar namlunun ucundadır. İçlerinden biri vurulur, ama hangisi? Nefeslerin tutulduğu bu esnada Koçovalı kadınlarını da büyük bir tehlike beklemektedir. Serdar’ın adamları İdris’in evine baskın düzenler. Sultan ve diğer kadınları kaderi, o sırada karşılarına çıkan Vartolu’nun elindedir. Celasun için hayatını tehlikeye atan Karaca’nın durumu kritiktir. İyice köşeye sıkıştığını hisseden ve öfkesinin bedelini Serdar’a ödetmeye karar veren Selim ise Yamaç karşısında zor anlar yaşar. Tansiyonun gittikçe yükseldiği sırada Baykal’ın Yamaç’ı köşeye sıkıştırmak için attığı hamle, Yamaç’ı hayatının en zorlu kararlarından biriyle karşı karşıya bırakacaktır.

Çukur, çarpıcı hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla her pazartesi, Show TV’de ekrana geliyor.