Yaman'dan Mira'ya sürpriz!

Medcezir yeni bölümü ile 27 Mart Cuma Star Tv'de.Cuma akşamları Star'da yayınlanan, oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy , Serenay Sarıkaya , Barış Falay , Şebnem Dönmez , Hazar Ergüçlü , Taner Ölmez , Murat Aygen ve Can Gürzap gibi isimlerin yer aldığı 'Medcezir'in bu haftaki bölümünde neler olacak?

Yaman’ın Mira’ya  yaptığı sürpriz, Mira’yı çok sevindirir. Bu coşku, Yaman’ın verdiği zor kararın yükünü de hafifletecektir. Ancak, bu mutluluğun sesini Narlıçeşme’nin  gürültüsü bastırır. Birden bire kendilerini, komşu evin hayat hikayesinin tam ortasında bulurlar.  
 
Sude’nin test sonuçlarının yankısı Kenan’a ulaştığında, Kenan bunun kaderin kendisine  verdiği ikinci bir şans olduğunu hisseder ve, biran önce Sude ile konuşmanın yollarını arar.  
 
Sude’nin elinde tuttuğu test sonucu, herkesin elini yakan bir alev topuna dönerken, Asım Şekip Kaya’nın öfkesi bu ateşle büyüyecektir 
 
Yaman’ın kendisinden habersiz burs çekini bozmasından Selim’in haberi olur. Yaman’la aralarındaki mesafenin giderek büyümesinden huzursuzdur. 
 
Mira’ya sürpriz yapma şansını Yaman yüzünden kaçıran Orkun eskisinden daha hırslı bir şekilde Sude’nin kapısını çalar.  Aynı saatlerde Kenan da Altınkoy’dadır,  ve Asım test sonucu yüzünden çok öfkelidir.  Yaman ve Mira  Sude’nin arabasını terk edilmiş olarak bulduklarında, Sude’nin esrarengiz kayboluşuyla ilgili bütün gözler, Kenan’a ve Asım Şekip Kaya’ya çevrilir.