Yatırımları Sinem'e yaradı!

İmirzalıoğlu, İstanbul'un birçok yerinde yaptığı yatırımlardan sonra gözünü Marmaris'e dikti.


Marmaris'in kralı Kenan İmirzalıoğlu

Oyunculuktaki başarısını ticarette de konuşturan Kenan İmirzalıoğlu, İstanbul'un birçok yerinde yaptığı yatırımlardan sonra gözünü Marmaris'e dikti.

Geçtiğimiz yıl buradan kendisine deniz manzaralı bir villa alan yakışıklı oyuncu daha sonra ise Marmaris'in değişik ilçelerinde toprak yatırımı yaptı.

Selimiye Köyü'ndeki yatırımları için 2 milyon lira ödeyen Kenan İmirzalıoğlu, şimdi ise Marmaris ile Bozburun arasında bulunan bir süper marketi satın aldı.

En son sevgilisi Sinem Kobal ile Marmaris'te tatil yapan İmirzalıoğlu, önceki günlerde de marketini gidip kontrol etti.Bir süre markette incelemelerde bulunan Kenan İmirzalıoğlu'nun bu yatırımı ise yaklaşık 3 milyon liraya mal oldu.

Yaptığı yatırımlarla Bozburun ve Selimiye halkının yüzünü güldüren yakışıklı oyuncunun adı ise 'Marmaris'in kralı'na çıktı.

Daha önce oturduğu semt olan Cihangir'de birçok binayı alıp butik otele dönüştüren Kenan İmirzalıoğlu sevgilisi Sinem Kobal'a da ilham kaynağı oldu.

Sinem'e örnek oldu  

Yatırımlar hakkında sevgilisine tavsiyelerde bulunan Kenan İmirzalıoğlu, yeni yatırım yapılacak yerlerin listesini çıkartmış.
Böylelikle yakışıklı oyuncu, sevgilisini de ticaret hayatına adım attıracak.

Kaynak: Takvim