Yavuz ve Agah’ın ağlatan buluşması: Oğlum benim!

Söz dizisinde Yavuz ile Agah’ın buluşması milyonları duygulandırdı.Söz dizisinin 31. bölümünde, babası Agah’ın devlet için çalışan bir ajan olduğunu ve büyük fedakarlıklar yaptığını öğrenen Yavuz, babasına ‘Baba beni affet’ dedi. Agah ve Yavuz’un duygusal kavuşması herkesi duygulandırdı.

Pazartesi akşamlarının en çok merak edilen dizilerinden olan Söz, yeni bölümüyle de ekran başına geçenleri memnun etmeyi başardı.

Star TV’de 29 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelen Söz dizisinde, Agah ve Yavuz’un buluşma sahnesi milyonları ekran başına kilitledi. Agah hakkındaki gerçekleri öğrenen Yavuz, babasıyla hasret giderdi.

Son bölümde neler oldu?

Yavuz öğrendiği gerçekle yüzleşirken, babası Hamit Karasu (Agah) onun göreve geri dönmesi için engelleri ortadan kaldırmıştır. Yavuz tekrar kutsal üniformasına kavuşurken Hafız, Şükran tarafından hain bir tuzağın içine çekilmek üzeredir.

Tim, Hafız’ın zor durumda olduğu haberini alır almaz harekete geçer. Ama teröristler çoktan hamlesini yapmış ve Hafız’ın etrafını çevirmiştir.

Çolak’ın röportaj hamlesi tüm dünya kamuoyunda büyük bir infiale neden olmuştur. Arkasına rüzgârı aldığını sanan Çolak hain planını devreye sokar.

Çaylak ve Su’nun nişan töreninde aniden gelen bir haber üzerine Tim, Çolak’ın planını bertaraf etmek için harekete geçer. Yavuz ise Agah’la buluştuğu an, baba-oğul büyük bir tehlikenin içinde kalırlar.