Yeni Batman'e düşman aranıyor!

2021 yılında vizyona girecek olan yeni The Batman'e düşman aranıyor.


Matt Reeves 'in yönetmen koltuğuna oturacağı The Batman filminin başrolü konusunda yapılan uzun tartışmaların sonucunda, Batman karakterini kimin canlandıracağına ancak karar verilebilmiş ve bu isim ise Batman hayranlarının özellikle aday olarak gösterdiği isimler arasında yer alan Robert Pattinson olmuştu.

Batman'i canlandıracak oyuncunun belli olmasının ardından gözler bu defa Batman'in azılı düşmanının kim olacağına çevrildi. Filmin yönetmeni Matt Reeves'in Maymunlar Cehennemi serisinde birlikte çalıştığı isimlerden olan Andy Serkis’in de The Batman’de kara şövalyenin düşmanını oynayabileceği söylentiler arasında. Serkis’in Maymunlar Cehennemi serisindeki Caesar performansı göz önünde bulundurulunca yeni Batman filmine dahil olması otoritelere göre ağır basıyor.

Başrolün ardından baş düşmanın da belli olmasının ardından, Warner Bros ve DC'nin kararıyla filmin prodüksiyonuna bu yaz aylarında başlanması bekleniyor. Çekimlerine ise 2019 yılının son aylarında ya da 2020 yılının ilk aylarında başlanması düşünülen filmin 25 Haziran 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.