Yeni Bond filminden ilk poster geldi!

Daniel Craig'li 'No Time to Die / Ölmek İçin Zaman Yok'tan ilk poster geldi!


Daniel Craig 'in 25. Bond ajanını canlandırdığı No Time to Die (Ölmek İçin Zaman Yok) filminden ilk poster görücüye çıktı. Yayınlanan posterde James Bond karakterini son kez oynayacak başrol oyuncusu Daniel Craig arz-ı endam ediyor.

Q rolünde Ben Whishaw ve M rolünde Ralph Fiennes , Madeleine Swann rolünde Lea Seydoux, Moneypenny rolünde Naomi Harris, Blofeld rolünde Christoph Waltz ve Felix Leiter rolünde izleyeceğimiz Jeffrey Wright 'ın geri döndüğü filmin oyuncu kadrosunda terörist rolünde Oscar ödüllü oyuncu Rami Malek de yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda True Detective ve Beasts of No Nation gibi etkileyici yapımlardan tanıdığımız Cary Fukunaga 'nın yer aldığı 25. Bond filmi 'No Time to Die'ın kadrosunda ayrıca; Lashana Lynch , David Dencik , güzel oyuncu Ana De Armas, Billy Magnussen , Dali Benssalah , The Imitation Game, Penny Dreadful gibi yapımlarda izleme imkanı bulduğumuz Rory Kinnear ve Jose Alfredo Fernandez gibi oyuncular yer alıyor.

Efsanevi İngiliz ajanı James Bond (Daniel Craig) artık aktif hizmetten ayrılmıştır ve Jamaika'da sakin bir hayatın tadını çıkarmaktadır. Ancak CIA'deki eski arkadaşı Felix Leiter (Jeffrey Wright) yardım istemek için geldiğinde bu kişisel cenneti kısa ömürlü olur. Kaçırılan bir bilim adamını kurtarmayı içeren görev, ilk başta beklenenden çok daha tehlkeli bir planı ortaya çıkarır. Bu görev Bond'u, tehlikeli, yeni bir teknolojiyle donanmış gizemli bir kötü adamın (Rami Malek) izine götürecektir.

Ölmek İçin Zaman Yok 3 Nisan 2020'de sinemalarda...