Yeni James Bond filminin İtalya galası yapıldı

'Spectre'nin İtalya galası, Roma'da yapıldı.


Sinema tarihinin en uzun süreli aksiyon serilerden biri olan ve küresel fenomene dönüşen James Bond'un yeni filmi 'Spectre'nin İtalya galası, Roma'da yapıldı.

Bond serisinin son filminin bazı heyecanlı sahnelerine ev sahipliği yapan başkent Roma, Spectre'nin İtalya galasının da adresi oldu. St. Regis Oteli'ndeki gala ve kırmızı halı geçişine, yönetmen Sam Mendes 'in yanı sıra başrol oyuncusu İngiliz aktör Daniel Craig , Alman aktör Christoph Waltz , Fransız aktris Lea Seydoux ve İtalyan oyuncu Monica Belluci katıldı. Galada, kısa bir süre önce hakkındaki bazı iddialar dolayısıyla istifa etmek durumunda kalan Roma Belediye Başkanı Ignazio Marino da yer aldı.

Tüm dünyada 6 Kasım'da vizyona girecek serinin 24. filmi, İngiliz yazar Ian Fleming 'in 1953'te ilk kez okurlarına tanıttığı ünlü casus James Bond'un son filme adını da veren küresel suç örgütü 'Spectre' ile mücadelesini konu ediniyor.

Serinin son filmi Spectre'nin dünya prömiyeri, önceki gün İngiltere'nin başkenti Londra'daki Royal Albert Hall 'da filmin oyuncu kadrosunun yanı sıra Cambridge Düşesi Kate Middleton, Prens William, Prens Harry'nin katılımıyla yapılmıştı.