Yeni Örümcek Adam fiminden ilk fragman!

Marvel'ın Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok filminden ilk fragman yayınlandı.


Marvel kahramanlarını çoklu evrene dahil eden yapımlardan biri olan Tom Holland başrollü Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok / Spider-Man: No Way Home'dan fragman yayınlandı.

Marvel ya da MCU yani Marvel Sinematik Evreni'nin, WandaVision ve Loki gibi dizilerle iyice temellerini sağlamlaştırdığı çoklu evren aşamasına gerçek anlamda girişin yapılacağı film Spider-Man: No Way Home'dan fragman yayınlandı.

Tom Holland'ın başrolünde yer aldığı filmin fragmanında, Örümcek-Adam: Evden Uzakta'nın sonunda kimliği açığa çıkan Peter Parker'ın bu konunun unutulması için Doctor Strange'e gitmesine ve Doctor Strange'in yaptığı büyünün yan etkisi olarak çoklu evrenin tetiklenmesine şahit oluyoruz. Daha önce çoklu evren konsepti içerisinde filmde Sam Raimi 'nin Spider-Man üçlemesinde hayat verdiği Dr. Octopus rolüne geri döneceği açıklanan Alfred Molina 'yı da fragmanın sonunda görüyoruz. Fragman da göremesek de, benzer şekilde Jamie Foxx da Electro karakterine filmde yeniden hayat verecek.

2017 yılı yapımı Örümcek Adam: Eve Dönüş ve 2019 yıl yapımı Örümcek-Adam: Evden Uzakta serisinin devamı niteliğindeki filmin Marvel Sinematik Evreni'nin 27. filmi olması planlanıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Peter Parker namıdiğer Örümcek Adam'ı canlandıran Tom Holland ile birlikte Zendaya, J. B. Smoove, Jacob Batalon , Marisa Tomei , Jamie Foxx, Benedict Cumberbatch ve Alfred Molina'nın yer aldığı filmin yönetmenliğini Jon Watts üstlenirken ve senaryosunu ise Chris McKenna ve Erik Sommers birlikte kaleme alıyorlar.

Marvel Sinematik Evreni'nin gidişatında önemli bir yeri olacak olan Spider-Man: No Way Home, 17 Aralık 2021'de gösterime girecek.