Yeni sevgiliyle tatil pozu

Pelin Öztekin, yeni sevgilisiyle ortaya çıktı.Rol aldığı dizinin final yapmasıyla soluğu Ege kıyılarında alan Pelin Öztekin , yeni sevgilisiyle ortaya çıktı.

Pelin Öztekin, Berk Uğuz ile yer aldığı romantik fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileriyle paylaştı.Sevgilisi Berk Uğuz ile tatile çıkan Pelin Öztekin, Marmaris'te çekildikleri bu kareyi Instagram'da takipçileriyle paylaştı.

Pelin Öztekin kimdir?

1987 yılında İzmit’te doğdu. Babası ünlü tiyatrocu Rasim Öztekin ’dir. İlk ve ortaöğretimini İstanbul Fenerbahçe’de bulunan Nurettin Teksan okulunda tamamlamıştır. Liseyi de Fenerbahçe Lisesi’nde okumuştur.

Lisenin ardından 2005 yılında “Hayat Bilgisi” TV dizisinde ilk televizyon dizisine rol almıştır. 2006 yılında BKM Mutfak oyuncu kadrosuna katılmıştır. Atölyedeki eğitim sürecinde yeniden başlayan Bir Demet Tiyatro da birçok rol almıştır.

2007 yılında Haldun Dormen 'in yazıp yönettiği “Hisseli Harikalar Kumpanyası” nda Şebnem karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

2012 yılında ekranlara gelen “Benzemez Kimse Sana” isimli yarışma programına yarışmacı olarak katılmıştır. 2016-2017 yıllarında Hayat Şarkısı dizisinde oynamıştır.