'Yıldızlar Asla Ölmez'den yeni fragman!

'Yıldızlar Asla Ölmez'den Türkçe afiş ve altyazılı fragman geldi.


Yıldızlar Asla Ölmez ile setler arkasında yaşanan tutkulu bir aşka şahit olun. Hollywood'un unutulmaz ve efsanevi kadın oyuncularından Gloria Grahame ve İngiliz oyuncu Peter Turner 'ın derinlikli, tutkulu ilişkilerinden ilham alarak beyaz perdeye yansıtılan 'Yıldızlar Asla Ölmez'den Türkçe afiş ve altyazılı fragman yayınlandı.

Peter Turner'ın otobiyografik eserine dayanan film, Turner ve hayatının son yıllarındaki Hollwood yıldızı Gloria Grahame’in arasındaki tutkulu ilişkiyi anlatıyor. Efsanevi femme fatale ve genç sevgilisi arasında başlayan anlık ilişki derin, hayatları hakkında sınandıkları bir ilişkiye dönüşüyor ve ikisinin de ruhuna dokunarak onları değiştiriyor.

Yönetmen koltuğuna 'Victor Frankenstein' ve 'Lucky Number Slevin' gibi filmleriyle tanınan Paul McGuigan 'ın oturduğu biyografik dram filminin senaryosunda Matt Greenhalgh imzası var. Biyografik dram filminde, Oscar ödüllü Grahame'ı, 4 Oscar adaylığı bulunan Annette Bening , genç Turner'ı ise Jamie Bell canlandırıyor. Dünya prömiyerini 1 Eylül'de Telluride Film Festivali'nde yapan filmin kadrosunda Vanessa Redgrave , Julie Walters , Stephen Graham , Leanne Best ve Kenneth Cranham gibi isimler de yer alıyor.

Film 27 Nisan'da Türk seyircilerinin karşısına çıkacak.