Yıldızlar geçidi 'Gizli Güzellik'ten yeni fragman

‘Gizli Güzellik' filminde bir çok ünlü yıldızı bir arada göreceğiz.


‘Gizli Güzellik/Collateral Beauty’ filminden yeni Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.  Oscarlı yönetmen David Frankel ’ın yönetmen koltuğunda oturduğu film dev kadrosuyla dikkat çekiyor.

New York’ta başarılı bir reklamcı,  kişisel bir trajedi yaşar ve bu onun bütün hayatını etkiler. iş arkadaşları ise onu yaşadıklarıyla yüzleştirmek için şaşırtıcı ve derinlemesine etkileyici  bir plan yaparlar.
 
‘Gizli Güzellik/Collateral Beauty’in tümü yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosunda kimler yok ki? : Will Smith (“Suicide Squad,”) , Edward Norton (“Birdman or [The Unexpected Virtue of Ignorance]”) , Keira Knightley (“The Imitation Game”) , Michael Peña (“The Martian”) , Naomie Harris (“Spectre”) , Jacob Latimore (“The Maze Runner”) , Oscar Ödüllü Kate Winslet (“The Reader,” “Steve Jobs ”) ve Oscar Ödüllü Helen Mirren (“The Queen,” “Trumbo”) .
 
Yönetmen Filmin David Frankel, senaryo yazarı Allan Loeb . Yapımcılar;Bard Dorros (“Triple 9”) , Michael Sugar (“Spotlight”) , Allan Loeb, Anthony Bregman (“Foxcatcher”) ,ve  Kevin Frakes. (“John Wick”) . Yönetici yapımcılar Toby Emmerich , Richard Brener , Michael Disco, Michael Bederman , Ankur Rungta, Peter Cron, Steven Pearl ve Bruce Berman .
 
Filmin Dünya çapında 16 Aralık 2016’dan itibaren gösterime girmesi planlanıyor.  Bir Village Roadshow Pictures , Anonymous Content / Overbrook Entertainment Production, PalmStar Media ve Likely Story Production yapımı  ‘Gizli Güzellik/Collateral Beauty’ filminin dağıtımı bir Warner Bros. Entertainment Company şirketi olan Warner Bros. Pictures , ve seçili bölgelerde ise  Village Roadshow Pictures. tarafından yapılacak. Türkiye vizyon tarihi ise 23 Aralık 2016.