Yılın en duygusal komedi filmi geliyor

'Yaşamak Güzel Şey' hüznü ve komediyi harmanlıyor.


“Mandıra Filozofu” filmleri ile milyonlarca seyirciye ulaşan Müfit Can Saçıntı , senaryosunu kendisinin kaleme aldığı ve aynı zamanda yönetmenliğini üstlendiği yeni filmi “Yaşamak Güzel Şey” ile sinemaseverlerle buluşacak.

Merakla beklenen film, hikayesiyle olduğu kadar dev oyuncu kadrosuyla da büyük ses getirecek.

Usta oyuncularla genç isimleri bir araya getiren Yaşamak Güzel Şey’in kadrosunda Saçıntı’ya, Yasemin Çonka , Zihni Göktay , Ayşegül Atik , Günay Karacaoğlu , Reha Özcan , Renan Bilek , Onur Dilber , Merve Hazer , Bahar Süer , Fulden Akyürek , Nihan Tarhan , Nihan Taşyürek, Ali Çoban ve Fatih Koyunoğlu eşlik ediyor.

Hüznü ve komediyi harmanlayan film, yaşam koşullarına boyun eğen pısırık bir adam olan Müfit’in, başına gelen talihsiz bir olay ile baş kaldıran bir anti kahramana dönüşmesini ve yaşamın güzelliklerini keşfetmesini konu alıyor. 

Çekimleri Kasım ayında tamamlanan Yaşamak Güzel Şey, sonbaharın eşsiz renklerini yansıtan görüntüleriyle de sinemaseverlere tam bir görsel şölen yaşatacak.

Saçıntı’nın “Terapi gibi bir film” olarak tanımladığı ve “Güldürürken düşündürecek ve sonra yeniden güldürecek” dediği Yaşamak Güzel Şey, Nisan ayında vizyonda olacak.