Yılın Komedi Filmi Geliyor!

'Aşk Olsun' Sinema Severlerle buluşmak için gün sayıyor.


2015 Yılının en sevimli filmi Sinema Severlerle buluşmak için gün sayıyor... Üstelik hem komik hem de romantik..
 
Bu Film Aşka ve Aşıklara Çok İyi Gelecek...
 
Filmde “Acaba Bizim de Aşk Doktoru’na ihtiyacımız var mı? “ sorusuna da yanıt arıyoruz.
 
Başrollerinde İlker Aksum , Sedef Avcı , Kenan Ece ve Selen Seyven ’in yer aldığı “Aşk Olsun “ filmi aşktan yana derdi olan herkese iyi gelecek…
 
Film vizyona dahi girmeden  “İrem Derici “ tarafından seslendirilen “Aşk Olsun” şarkısı ise internette tıklanma rekorları kırıyor.
 
Yönetmenliğini Neslihan Yıldız Alak ve Murat Serezli ’nin yaptığı  senaryosu Eşref Dinçer tarafından yazılmış olan “Aşk Olsun” sinema filminin yapımcılığını Film Bahçesi üstlendi.
 
Filmimizde;Aşk duygusunun insanın hayatını ne kadar alt üst edebilen bir duygu oldugunu ve İlker Aksum (Ozan) ‘ın ise aşk acısı içinde kıvranan kalplere bir aşk doktoru olarak nasıl şifa olmaya çalıştığını izleyeceğiz.  Ancak işinin ehli bu aşk doktoru bile aşkın insanların karşısına ne sürprizler çıkarabileceğini Sedef Avcı (Pınar) ile tanıştığında anlayacaktır. Ozan’ın profosyonelce başkalarına sattığı aşk taktikleri acaba  kendi aşk acısını dindirmeye yetecek midir,  keyifle izleyeceğiz.
 
Film boyunca bir dargın bir barışık yürütmeye çalıştıkları ilişkileri içinde Kenan Ece (Caner) ve Selen Seyven (Ceyda) karakterlerini ise izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız. Çünkü her aşkta biraz kavga, heyacan, kibir, saflık ve biraz da intikam duygusu  vardır ve bu duygular bir araya geldiğinde eğlenceli dakikalar da peşinden gelir...