Yılın romantik filminden karakter posterleri!

Ağır Romantik filminden vizyona ramak kala karakter posterleri geldi.


Yılın en merakla beklenen, romantik komedi filmi Ağır Romantik'ten vizyon öncesi son kareler de paylaşıldı. Geçtiğimiz günlerde özel olarak hazırlanan Nihat Çolak imzalı 'Zor Aşk' şarkısına ait klibiyle tanışan izleyiciler şimdi de karakterlerle tanışıyorlar.

 

Paylaşılan posterlerde başrol oyuncuları Onur Tuna 'nın canlandırdığı Kerem ile Tuvana Türkay 'ın hayat verdiği Aslı'nın yanı sıra Sermiyan Midyat , Altan Erkekli ve Durul Bazan gibi Türk sineması ve televizyonundan gelen önemli isimler yer alıyor.

Deniz Denizciler 'in yönetmen koltuğunda oturduğu ve aynı zamanda senaryosunu kaleme aldığı Ağır Romantik'in oyuncu kadrosunda Onur Tuna ve Tuvana Türkay, Sermiyan Midyat, Durul Bazan, Altan Erkekli'nin yanı sıra Servet Pandur ile Gazanfer Ündüz gibi isimler de yer alıyor.

Filmin konusuna değinecek olursak;

Sanatla ilgili bir anne ve akademisyen bir babanın kızı olan Aslı, konservatuvarda okumaktadır. Aslı'nın hayatı, bir gün Beyoğlu'nda yürürken bir kapkaççının çantasını çalması ile bambaşka bir hal alır. Yaşadığı olay sonrası büyük bir korkuya kapılan Aslı'ya, bu sırada olaya şahit olan Kerem adında bir adam yardım eder ve çantayı bularak Aslı'ya teslim eder. Bu tatsız olay sayesinde tanışan Aslı ve Kerem, görüşmeye devam ederek çok geçmeden güzel bir ilişkiye başlar. Ancak Kerem, ayrı dünyalara sahip olduğu sevgilisine kendisini bambaşka biri olarak tanıtır. Finans uzmanı olarak kendisini tanıtan Kerem, babasının İstanbul'un en büyük kapkaç çetesinin başı olduğu gerçeğini de gizler. Ancak yaşananlar, onların en mutlu günlerinin akıllarından hiç çıkmayacak bir güne dönüşmesine neden olur.

Ağır Romantik, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde meraklılarının karşısında arzıendam edecek.