Yıllar sonra ortaya çıktı!

Haluk Bilginer'in BBC dizisinde türkü söylediği görüntüler ortaya çıktı.


Çağdaş Türk sinemasının en önemli aktörlerinden olan Haluk Bilginer rol aldığı birçok yerli yapım kadar yabancı yapımlarda da adından söz ettiriyor. Ses tonu ve rol aldığı projelerdeki başarısıyla her daim üst sıralarda yer alan usta oyuncu Haluk Bilginer en son Şahsiyet dizisinde canlandırdığı Agah Beyoğlu karakteriyle Uluslararası Emmy Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde aday gösterilmişti.

Haluk Bilginer'in bu başarısının asla tesadüfi olmadığı da yıllar önce rol aldığı bir BBC dizisiyle tescillendi. Bilginer'in yıllar önce söz konusu Türkçe olarak Oy Oy Eminem'i söylediği görüntüler ortaya çıktı.

BBC dizisinde Oy Oy Eminem coşkusu

Haluk Bilginer'in İngiltere'de BBC'nin EastEnders adında 1985 yılından beri devam eden bir dizisinde yıllar önce oynadığı ortaya çıktı. Bu dizide Mehmet Osman adında Kıbrıslı bir Türk karakterini canlandıran Haluk Bilginer, 85-89 yılları arasında 107 bölüm oynamış ve sürpriz de bir şarkı söylemiş. Bilginer'in dizide 'Oy Oy Eminem' türküsünü söylediği anların videosu ise yıllar sonra sosyal medyada paylaşılmaya başlandı. Bilginer, performansıyla takipçilerinden tam not aldı.