Yol Arkadaşım 2'den ilk görüntüler!

Komedi filmi Yol Arkadaşım 2'nin ilk kamera arkası videosu yayınlandı.


Yol Arkadaşım 2'den ilk kamera arkası videosu geldi. Başrollerini Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak 'ın üstlendiği yerli yol komedisi serisi, ikinci devam halkasıyla bir kez daha seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filmin kamera arkası da bir o kadar renkli ve kahkaha dolu görünüyor.

Geçtiğimiz sezonun kahkaha dolu yol macerası Yol Arkadaşım, Kurban Bayramı'na üç gün kala Ayvalık'a doğru yola koyulan iki yol arkadaşının hikayesini anlatıyordu. Bambaşka karakterlerdeki bu iki adam, başlarına binbir türlü aksiliğin geldiği bu yol macerasında birbirlerini tanıyor ve birbirlerinin dostu oluyorlardı. Devam halkasında da Koç'un canlandırdığı Onur ve Büyükak'ın canlandırdığı Şeref karakterlerini yan yana görüyoruz.

Ayvalık'a yaptıkları yolculukta dost olan ve binbir badirenin ardından 'yol arkadaşlığı' kavramının hakkını veren Şeref ve Onur ikilisi, son 1 yılda daha da kenetlenmiştir. İkili son 1 yıl içinde iş arkadaşı olmanın yanı sıra ev arkadaşlığı da yapmaya başlamıştır. Karakterleri birbirine tamamen zıt olan bu iki adamın paylaştığı iki alanda da dertler ve aksilikler bitmez. Şeref'in işi, müzik kariyerine atılmaya çalışan Onur'un menajerliğini yapmaktır. Ancak bu konuda oldukça yeteneksizdir. Sıkıntılara dayanamayan Onur, sevmediği eski işi ilaç mümessilliğine geri dönmeye karar verince, Şeref alelacele ona bol sürprizli bir turne ayarlar. İkilinin bu turne yolculuğu da aşk, macera ve aksiliklerle dolu geçecektir.

İlk filmde Aslı Bekiroğlu , Eda Ece ve Emre Kınay gibi isimlerin eşlik ettiği ikiliye devam halkasında ise Ezgi Eyüboğlu ve Olgun Toker eşlik ediyor. İlk filmin yönetmeni Bedran Güzel , devam halkasında da kamera arkasına geri dönüyor.

Yol Arkadaşım 2, 19 Ekim’de vizyonda!