Yonca Lodi'den Son Mektup Filmine Özel Şarkı

Özhan Eren, film için ‘Sonsuza Kadar’ isimli bir şarkı hazırladı.Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. Yılı olan 18 Mart’ta vizyona girecek ‘Son Mektup’ filmi için, projenin yapımcısı, yönetmeni ve yapımın tüm müziklerine imza atan Özhan Eren , ‘Sonsuza Kadar’ isimli özel bir şarkı hazırladı.
 
‘Kara Tren’ şarkısının söz yazarı ve bestecisi Özhan Eren’in, söz ve müziği kendisine ait olan, ‘Sonsuza Kadar’ şarkısını ünlü sanatçı Yonca Lodi seslendirdi. Çanakkale şehitlerine bir saygı duruşu niteliği  taşıyan şarkının filmin vurucu görüntülerinin de yer aldığı klibi ise Kemal Başbuğ yönetmenliğinde Midas Stüdyoları’nda çekildi. Eseri yorumlayan Yonca Lodi duygularını ‘ Böyle bir projenin şarkısını söylemekten gurur duydum. Kendi adıma şehitlerimizi anıyor olmak, teşekkür edebilmek beni çok mutlu etti.  Vatanını seven her Türk,  geçmişindeki  bu gerçeği hatırlamalı diye düşünüyorum’ cümleleriyle ifade etti. Lodi, klip çekimi için özellikle Özlem Ahu Akın imzalı matemi simgeleyen siyah bir elbise tercih etti. Son Mektup Film Müzikleri TMC etiketiyle yakında müzik marketlerde yerini alacak.
 
Tansel Öngel , Nesrin Cavadzade , Hüseyin Avni Danyal , Bülent Şakrak , Mina, Barbara Sotelsek’e dev bir oyuncu kadrosunun eşlik ettiği ‘Son Mektup’,  izleyenlerin yüreğinde derin izler bırakacak. ‘Son Mektup’ Tayyareci Yüzbaşı Salih Ekrem ile Nihal Hemşire’nin hikayesi çerçevesinde 18 Mart Deniz Zaferi’nin fedakâr kahramanlarını anlatıyor.