Yusuf Yusuf Filminin Galası Yapıldı!

Film dolmuş şoförü Yusuf'un komik maceralarını anlatıyor.Ankara'da dolmuş şoförlüğü yapan Yusuf'un komik maceralarının anlatıldığı aksiyon dolu komedi filmi Yusuf Yusuf'un galası yapıldı.

Yönetmenliğini Ersoy Güler 'in yaptığı Süreç Film imzalı eserin başrollerinde Ali Sunal , Sinem Öztürk, Oya Başar , Burak Satibol gibi isimler bulunuyor. Bir çok ünlü ismin davetlisi olduğu galada keyifli anlar yaşandı.

Film öncesi kısaca sohbet ettiğimiz başrol oyuncu Sinem Öztürk; Ersoy Güler ile çok eskiden tanışıyoruz fakat daha önce birlikte çalışma fırsatımız olmamıştı. Ersoy hocanın filmi dediklerinde kesin çok güzel bir şey olacak diye başladım. Ekip arkadaşlarım ve oyuncu arkadaşlarım da çok iyiydi. Ali Sunal ile ilk çalışmamız. Çok beğendim. Biz keyifle oynadık eminim filme de yansımıştır....

Bombacı Yusuf karakterini canlandıran Burak Satıbol :Farklı bir yelpazede bir film. Biz hep beraber eğlendik artık bu bizden çıktı. Gerisi seyirciye kaldı. Umarım başarılı olur izleyenlerin hoşuna gider.

Şoför Yusuf'un baldızını oynayan Eylül Öztürk : Film çok güzel ve dinamik. Çekimler de çok eğlendik, izlediğimiz de de çok eğleneceğimize inanıyorum. Proje anlamında benim tabii ki ilk   sinema deneyimim oldu. Ankara'nın sıcağında iyi bir ekip ile çok güzel vakit geçirdik. Sosyal medya da çıkış yaparak şimdi burada olmam benim için harika bir şey... Mutlaka izleyin!