Zamanda yolculuğa var mısınız?

Fantastik bilim kurgu-macera filmi 'Keşif' için geri sayım başladı.



Başrollerine genç oyuncular Burak Can , Sude Zulal Güler ve İbrahim Yıldız’ı yerleştiren, macera, bilim kurgu ve aksiyon türlerini bir araya getiren, TFT Yapım imzalı 'Keşif' filmi vizyona çıkmaya hazır.

Filmin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk otururken senaryo Irmak Atabek 'e ait. Filmin oyuncu kadrosunda genç oyuncuların yanı sıra Yurdaer Okur , Pelin Akil , Rüzgar Aksoy ve Volkan Ünal gibi tecrübeli isimler de bulunuyor.

Farklı şehirlerde, sosyal çevrelerde ve aile ortamlarında yaşayan Berk, Esma ve Hasan’ın ortak yanı, bilgisayara duydukları ilgi ve farkına varmadan aynı dijital oyunu takıntı haline getirmiş olmalarıdır. Gençler takıntı haline getirdikleri oyunun ilerleyen aşamalarında karşılarına çıkan gizemli sorulara cevap vererek ilerlerken, farkında olmadan bir zaman tünelinin kapılarını açarlar. Kendilerini Çanakkale Savaşı’nda bulan üç genç, neler olduğunu anlamaya çalışırken kendi zamanlarına, yani 2018’e geri dönmenin tek yolunun oyunun kendilerine verdiği görevleri yerine getirmekten geçtiğinin farkına varırlar. Gençler savaşın ortasında evlerine dönmeye çalışırken bir yandan da kendileriyle ilgili hiç bilmedikleri yönleri keşfedeceklerdir.

3 gencin mistik bir yolculuğa çıktığı fantastik bilim kurgu filmi Keşif, 19 Ekim'de tüm Türkiye'de sinemalarda...